Demo

Topcon Türkiye Distribütörü


PAKSOY TEKNİK HİZMETLER


Teknik Destek telefon08503337579
Online Destek   


Topcon Türkiye Distribütörü

 

Gösteri Gösteri

TUSAGA AKTİF KULLANIM ÜCRETLENDİRME DUYURUSU

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Harita Dairesi Başkanlığı TUSAGA Aktif sistemninin ücretli kullanıma geçişi ile ilgili aşağıdaki bilgi mesajını yayınlamıştır.

Tüm kullanıcılarımızın bilgisine sunarız.

Genel Müdürlüğümüz ile Harita Genel Komutanlığı’nın müşterek sahibi olduğu TUSAGA-Aktif sistemi kapsamında, Türkiye ve KKTC genelinde 146 adet TUSAGA-Aktif Sabit GPS İstasyonu ve TUSAGA-Aktif Kontrol Merkezleri kurulmuştur.

 

TUSAGA-Aktif ile; proje alanında, her hangi bir yer ve zamanda, santimetre doğruluğunda, birkaç saniye içinde, harita ve coğrafi konum bilgisi elde edilebilmektedir.

 

TUSAGA-Aktif sistemi Mayıs 2009 tarihinden itibaren test amaçlı olarak kullanılmış ve günümüze kadar yaklaşık 3700 adet kullanıcıya hizmet vermiştir.

 

TUSAGA-Aktif sistemi ile sunulan hizmetlerin birim fiyatlarının belirlenip, Bakanlıklararası Harita İşlerini Koordinasyon Ve Planlama Kurulu 2011 yılı birim fiyat cetvelinde imzalanarak yayınlanması ile birlikte; bugüne kadar test amaçlı ücretsiz olarak işletilen  TUSAGA-Aktif sistemi 15 Haziran 2011 tarihinden itibaren ücretli olarak TKGM Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü’nce işletilecektir. Mevcut kullanıcılarımız 15 Haziran 2011 tarihine kadar ücretsiz olarak kullanıma devam edecek olup, TUSAGA-Aktif sistemine abonelik başvuruları 01 Haziran 2011 tarihinden itibaren alınmaya başlanılacaktır.

 

TUSAGA-Aktif sistemi ile verilecek hizmetlere ilişkin birim fiyatlar aşağıda sunulmuştur.

 

  • İlk Abonelik Ücreti (Bir Abone)...…………….…………..           150.00 TL.
  • Anlık Konumlama (RTK) Hizmeti (Bir Ay)........................             150.00 TL.
  • İstasyon Başına 1 Saniyelik RINEX Veri (Bir Saat)............                1.00 TL.
  • 30 Saniyelik RINEX Veri (Bir Gün)....................................               4.00 TL.

 

 

Kullanıcıların; TUSAGA-Aktif sisteminden Ilk Abonelik ile ürün talepleri işlemlerini nasıl gerçekleştireceğine dair bilgilendirme dökümanları kurumumuz web sayfası olan

http://www.tkgm.gov.tr/fg/index.php?page=sayfalar&op=cors_anasayfa

adresinde Harita Dairesi Başkanlığı Birimi web sayfası bölümünde açıklanmıştır.

 

TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Harita Dairesi Başkanlığı

porn porn
UA-2287698-4